Neriskujte to

NERISKUJTE TO

Budete cítiť rozdiel

 

Vedeli ste, že originálne hydraulické filtre John Deere majú špeciálnu odolnú konštrukciu s kovovými koncovými uzávermi a filtračnú vložku pripevnenú ku koncovej doske? Zaručujú vyšší výkon a lepšiu ochranu vášho hydraulického systému.

 


Filtre

Hydraulické filtre John Deere

Hydraulické filtre John Deere sa vyznačujú piatimi tavnými prvkami, ktoré zaisťujú rovnomerný odstup s vyššou kapacitou. Iné filtre môžu obsahovať iba dva tavné prvky. Naše hydraulické filtre sú navrhnuté špeciálne na ochranu hydraulických systémov John Deere pred opotrebovaním komponentov a hydraulickými rázmi. Neprepustia kontaminanty a chránia stroje pred poškodením kalmi a kyselinami.

VÝHODY

 • Rovnomerné záhyby vytvárajú väčšiu kapacitu pre nečistoty a zabezpečujú dlhšie servisné intervaly
 • Mimoriadne termoplastové výstuže spevňujú médium a zabezpečujú jeho rovnomerné rozloženie

Je srdcom efektívnej výkonnosti

Olejové, palivové a vzduchové filtre zabraňujú vniknutiu škodlivých častíc do motora a zároveň znižujú spotrebu paliva. Suché filtre môžu zvýšiť spotrebu paliva až o 5 % na filter, takže je veľmi dôležité vymeniť filtre okamžite, keď sa priblíži koniec ich efektívnej životnosti. Dôrazne odporúčame používať iba originálne filtre John Deere, pretože boli navrhnuté špeciálne pre naše motory. Falzifikáty nakoniec vždy stoja viac peňazí, než ušetrili.

Palivové filtre John Deere

Palivové filtre John Deere

Palivové filtre John Deere majú tesné záhyby, médiá s upraveným povrchom a dôkladné utesnenie medzi médiom a puzdrom filtra.

Voda môže vážne poškodiť palivové systémy. Preto sú palivové filtre John Deere určené nielen na zachytávanie vody, ale aj na jej odpudzovanie. Filtračné médium so špeciálnou povrchovou úpravou bezpečne oddeľujú vodu a zároveň pôsobia ako ochrana pred hrdzou a rastom mikroorganizmov, ktoré by zvyšovali spotrebu paliva.

VÝHODY

 • Tesne zložené a rovnomerne rozložené médium vložky zabezpečuje vysokú schopnosť zachytávania vody a prachových častíc pred tým, ako by vnikli do palivového systému
 • Médium filtra s povrchovou úpravou aktívne odpudzuje vodu a zabraňuje, aby presiakla do paliva
 • Dokonalé tesnenie medzi puzdrom a médiom zabraňuje preniknutiu nefiltrovaného paliva do motora
Olejové filtre John Deere

Olejové filtre John Deere

Olejové filtre John Deere majú rovnomerné rozmiestnenie média bez medzier, cez ktoré by mohli prenikať nečistoty. Iné filtre majú nepravidelné rozmiestnenie, podobne ako filter na pravej strane.

Znečistený olej spôsobuje väčšie zaťaženie motora, vyššiu spotrebu paliva a skracuje servisné intervaly. Filtre John Deere dokážu zachytiť už častice veľkosti jednej pätiny hrúbky ľudského vlasu. Filtre horšej kvality majú menšiu schopnosť zachytávania nečistôt a umožňujú vniknutie škodlivých častíc do motora.

VÝHODY

 • Rovnomerné skladanie a rozmiestnenie média zaručujú konzistentnú filtráciu a lepší výkon
 • Špirálovitá a vlnitá stredová rúrka zvyšuje pevnosť a chráni médium filtra pred mechanickým poškodením
 • Gumové tesnenia tesnia lepšie ako plastové, ktoré sa nachádzajú vo filtroch nižšej kvality
Vzduchové filtre John Deere

Vzduchové filtre John Deere

Vzduchové filtre John Deere sú ďalšou vysoko kvalitnou obrannou líniou proti znečisťujúcim látkam, ktoré napádajú váš motor. Znižujú opotrebovanie motora odstránením prachu, nečistôt a ďalších znečisťujúcich látok z nasávaného vzduchu. V zachytávaní nežiaducich častíc dosahujú vysokú účinnosť.

VÝHODY

 • Rovnomerne zložené a väčšie skutočné filtračné médium zabezpečuje vysokú účinnosť a dlhšie servisné intervaly
 • Správny prietok vzduchu zabezpečuje minimálne obmedzenie prúdu a zachytenie väčšieho množstva kontaminantov, než špičkové konkurenčné vzduchové filtre
 • Dôkladné tesnenie zabraňuje kontaminantom v obchádzaní filtra