Príslušenstvo na traktory

Diely a príslušenstvo na traktory

Dosiahnite viac práce s menším úsilím.

Vo svojom traktore strávite významné množstvo času. Takže prirodzene chcete, aby bol vybavený maximálnym pohodlím a produktivitou. Vieme vám pomôcť. Náš široký sortiment príslušenstva vám umožní lepšie vidieť a lepšie sa cítiť, zostať v bezpečí a dlhý deň premeniť na rýchlu prácu.

Príslušenstvo na traktory

Rozvinúť všetkoZvinúť všetko

KOMFORT KABÍNY

Urobte z práce radosť

Vo svojom traktore strávite oveľa viac času ako doma. Preto by mala byť vaša kabína pohodlná, dobre vybavená a prispôsobená vašim individuálnym požiadavkám. V ideálnom prípade bude mať dokonca aj vybavenie, ktoré si užijete aj “po práci”. Našťastie, máme široký sortiment príslušenstva kabíny.

Tepelná ochrana z nehrdzavejúcej ocele
Dajte svojmu traktoru trochu moderného štýlu s vysokokvalitným odolným tepelným chráničom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý pasuje na výfukové potrubie.
K dispozícii pre traktory radu 5020, 5R, 6020, 6030 Premium a 7030 Premium.
Tepelná ochrana z nehrdzavejúcej ocele
  
Výfukové potrubie s tepelnou ochranou z nehrdzavejúcej ocele
Prispôsobte si svoj traktor John Deere výfukovým potrubím z nehrdzavejúcej ocele s prídavnou tepelnou ochranou. Diely z nehrdzavejúcej ocele sa vyrábajú podľa štandardu vysokej kvality John Deere, majú zaručenú odolnosť a dlhú životnosť.
K dispozícii pre traktory radu 6M, 6R.
Výfukové potrubie s tepelnou ochranou z nehrdzavejúcej ocele

 

Sedadlá
Nové sedadlo traktora je jedna z najlepších investícií, ktorú môžete urobiť pre svoje zdravie a pracovný výkon. Ponúkame rad náhradných sedadiel od komfortného sedadla Super Air až po oceňované aktívne sedadlo. Porozprávajte sa so svojím miestnym predajcom, ktorý vám rád podrobne vysvetlí a ukáže všetky funkcie.
Komfortné sedadlo Super Air, aktívne sedadlo
  
Poťah sedadla
Ponúkame dva typy poťahov sedadiel: šité na mieru a univerzálne. Poťahy šité na mieru dokonale pasujú do vášho sedadla a zabezpečia vám dlhotrvajúcu ochranu. Navštívte svojho miestneho predajcu a nájdite poťah pre vaše sedadlo!
Kryt sedadla
  
Animácia sedadla
Multifunkčné sedadlá John Deere sa veľmi ľahko nastavujú, aby splnili všetky vašej potreby a v traktore ste sa cítili ako doma. Ďalšie informácie o rôznych nastaveniach nájdete v animácii sedadla.
 

 

Elektrická chladnička
Elektrická chladnička s objemom 5 litrov ponúka miesto na nápoje a jedlo, ktoré vám vydržia celý dlhý deň na poli. Zásuvka s napätím 12 V umožňuje jednoduchú inštaláciu a je vybavená samostatným vypínačom, takže beží iba pri zapnutom motore. Takže ak ju necháte zapnutú cez noc, nenájdete vybitý akumulátor. Možno ju tiež namontovať v kombinácii s úložným priestorom poľnej kancelárie, čím vznikne plne integrované pracovné a odpočívacie miesto.
Elektrická chladnička 

 

Poľná kancelária
Vytvorte si priamo na poli efektívnu kanceláriu. Poľná kancelária poskytuje priestor na uchovanie dôležitých dokumentov, návodov na obsluhu, mobilných telefónov a dokonca aj notebooku. Veko možno tiež použiť ako písací alebo pracovný priestor. Základňa má pripravenú kabeláž na elektronické zariadenia. Na konci dňa sa vaša poľná kancelária premení na odnímateľnú aktovku a dôležité dokumenty si môžete ľahko vziať so sebou.
Poľná kancelária

 

 

Montážne konzoly na príslušenstvo
Umožňujú montáž monitorov, telefónov, rádioprijímačov a ďalšieho príslušenstva na jednom pohodlnom mieste.
Montážne konzoly pre príslušenstvo

 

Držiak na tablety a mobilné zariadenia
Pridajte do svojej kabíny mobilné telefóny, tablety, GPS prijímače a ďalšie zariadenia jednoduchšie než kedykoľvek predtým a zabezpečte si ich bezpečné použitie a uschovanie.
Držiak na tablety a mobilné zariadenia

 

Elektrické zásuvky a adaptéry
Množstvo zariadení – telefóny, MP3 prehrávače, ovládače náradia - si vyžadujú množstvo elektrických zásuviek a adaptérov. Viacnásobnú elektrickú zásuvku možno jednoducho namontovať a dokáže napájať až šesť 12-voltových zariadení súčasne.
Elektrické zásuvky a adaptéry

 

Adaptéry
Štyri možnosti adaptérov zabezpečia všetky potreby:
 • 3-vodičový štandardný konektor pre komponenty s pevným zapojením
 • Adaptér typu zapaľovača
 • 3-kolíkový adaptér (okrúhly)
 • 3-kolíkový adaptér (plochý)
Adaptéry

 

Podlahové rohože
Doprajte svojej kabíne opäť nový vzhľad s originálnymi náhradnými ochrannými podlahovými rohožami.
 • Vyrezané na mieru s logom John Deere
 • Výhoda originálneho príslušenstva: Béžová farba zodpovedá interiéru kabíny
 • Jednoduché čistenie
 • Vyrobené z odolnej plste
 • Odolné voči vysokotlakovému umývaniu studenou vodou
Rohože

 

ZLEPŠENIE VIDITEĽNOSTI

Nechajte nič mimo dohľad

Zlepšite viditeľnosť a zjednodušte si manévrovanie s náradím v úzkych priestorov pomocou nasledujúceho príslušenstva.

Vonkajšie spätné zrkadlá
Veľké vonkajšie zrkadlá zlepšujú bezpečnosť v cestnej premávke a zaisťujú presnejšiu prácu s náradím. Môžete si vybrať manuálne alebo elektricky ovládané teleskopické zrkadlá. Elektrická verzia je ideálna na obsluhu jednou osobou.
Vonkajšie spätné zrkadlá

 

Zrkadlo na pozorovanie závesu
Získajte dokonalý výhľad na zadný záves a náradie. Zrkadlo je umiestnené na pravej strane zadného okna.
Zrkadlo na pozorovanie závesu

 

Slnečné clony a tienidlá
Chráňte svoje oči pred slnkom pomocou slnečných clôn a tienidiel, ktoré obmedzujú prestup tepla do kabíny. Slnečnú clonu možno umiestniť na čelné alebo zadné okno a pozíciu tienidla možno nastaviť, čím zabezpečíte to najvyššie pohodlie operátora.
fltRight
  fltRight clearBoth

 

Stierač zadného okna
Veľké stierače zadného okna zabezpečujú dobrú viditeľnosť aj v nepriaznivom počasí a počas práce v blatistom teréne.
Stierač zadného okna

 

Kamerové systémy CCTV
Kamerové systémy John Deere Video vám umožnia lepšie sledovať vašu každodennú prácu a zlepšia efektivitu vašej práce. Získate:
 • Spoľahlivú prepravu a prevádzku: S kamerovým systémom máte dostatok času na spozorovanie okolostojacich osôb a blízkych predmetov.
 • Maximálny výnos: Môžete selektívne monitorovať pracovné procesy vo vozidle a na vozidle - vykladaciu závitovku, vlečené vozidlo, vyhadzovanie balíkov.
 • Menej stresu počas ovládania: Či už sa jedná o orbu, postrek, siatie, hnojenie alebo žatvu, môžete sa rozhliadnuť dopredu a stále bez námahy všetko vidieť. Kamera na monitorovanie úkonov za kabínou uľahčuje vašu prácu, prispieva k zdravej pracovnej polohe a zlepšuje produktivitu.
Kamerové systémy CCTV

ZVÝŠENIE VÝKONU

Chcete, aby váš traktor John Deere toho dokázal viac? Možno ste upravili svoje poľnohospodárske postupy alebo kúpili traktor z druhej ruky. Svoj traktor John Deere môžete vylepšiť, aby ste mohli využívať výhody lepšej produktivity bez ohľadu na to, čo robíte.

Vyvažovanie

So správnym vyvážením dosiahnete maximálny výkon traktora, pretože pomáha preniesť väčší výkon na zem, pozitívne ovplyvňuje spotrebu paliva, trakciu a jazdný komfort. Správne množstvo závaží bude závisieť od výkonu traktora, jeho pozemnej rýchlosti pri aplikáciách s vlečením v poli a typu použitého náradia.

Predné závažia Quik Tach
Možno ich jednoducho namontovať/odmontovať na predný držiak závaží. Podporujú optimálne rozloženie hmotnosti medzi zadnou a prednou nápravou, pretože množstvo použitých závaží sa môže jednoducho prispôsobiť aktuálnym požiadavkám použitia.
Predné závažia quik tach

 

Nakladacie závažia
Poskytujú najvšestrannejšie riešenie vyváženia. Sú k dispozícii v hmotnosti 900 kg, 1150 kg, 1500 kg a 1800 kg. Možno ich namontovať priamo na držiak predných závaží (900 kg a 1150 kg). Nakladacie závažia možno pri použití konzoly stredového spoja (je súčasťou verzie 1500 kg a 1800 kg) namontovať tiež na zadný záves a predný záves pre lepšiu trakciu.
Prídavné závažia

 

Závažia zadných kolies
Možno ich umiestniť na vonkajšiu stranu oceľových alebo liatych kolies. Na liate kolesá alebo liate kolesá do náročných podmienok ich tiež možno umiestniť na vnútornú stranu. Vždy sa musí dodržať nosnosť pneumatík.
Závažia zadných kolies

 

Radarové snímače s dvojitým lúčom
Pomocou dvojitého radarového snímača s dvojitým lúčom môžete presne sledovať preklzávanie kolies:
 • Šetríte palivo
 • Vyhnete sa utláčaniu pôdy
 • Zvýšite svoj ťažný výkon
 • Zlepšíte účinnosť
Radarové snímače s dvojitým lúčom

 

Systém riadenia na úvrati (HMS/iTEC):
Je to funkcia, ktorá umožňuje operátorovi zaznamenať alebo nastaviť postupnosť činností. Práca na poli nikdy nebola jednoduchšia ani produktívnejšia.
 • Znižuje únavu operátora – viaceré funkcie traktora sú zoradené na jednom tlačidle
 • Presná práca
 • Jednoduché ovládanie
Systém riadenia na úvrati (HMS/iTEC)

 

Rozšírenia stopy
Ak vykonávate sejbu alebo postrekovanie, toto rozšírenie stopy vám umožní pokryť viac riadkov súčasne bez vplyvu na vaše plodiny alebo záhony. Taktiež sa neznižuje prípustné zaťaženie nápravy. Rozšírená stopa tiež poskytuje lepšiu podporu a stabilitu pre postrekovače. K dispozícii sú dve rôzne rozšírenia, ktoré sa ľahko skladajú a rýchlo montujú. V závislosti od celkovej šírky traktora možno budete potrebovať dodatočné osvetlenie a výstražné označenie.
Rozšírenia stopy

 

Prídavná nádrž na hydraulický olej
Prídavné vysokokapacitné nádrže na hydraulický olej zvyšujú množstvo hydraulického oleja, ktorý máte k dispozícii pre náročné operácie, napríklad vyklápanie veľkých prívesov.
Prídavná nádrž na hydraulický olej

 

Predný záves John Deere
Plne integrovaný predný záves a predný vývodový hriadeľ John Deere zabezpečujú rozšírenú všestrannosť a možno ich namontovať v teréne na traktory radu 6R a 6M. Predný záves John Deere Cat. 3N je ideálny na nosenie závaží a prácu s predným príslušenstvom. Ponúka vysokú nosnosť 4 000 kg, aby sa zabezpečila jeho vhodnosť pre širokú škálu ťažkého príslušenstva. Okrem toho sa predný záves John Deere dodáva s nasledujúcou výbavou:
 • Uzamykacie zariadenie pre bezpečnú prepravu a pracovný stav
 • Regulátor prietoku na reguláciu rýchlosti poklesu v polohe hydraulického plávania
 • Tri polohy pre ťažné spoje (tuhé, plávajúce, zložené)
 • Ťažné spoje s rýchloupínacími hákmi
 • Vlečný bod
 • Sedempólová zásuvka prívesu
 • Tri polohy stredového ramena
 • Vertikálne uloženie horného stredového spoja
 • Možno ho kombinovať s predným vývodovým hriadeľom John Deere a je plne kompatibilný s čelnými nakladačmi John Deere
 • Voliteľné príslušenstvo: napr. podpora pre reťaze kosačiek, ochrana kapoty, akumulátor, dve ďalšie spojky SCV.
Predný záves a predný vývodový hriadeľ John Deere
Predný vývodový hriadeľ John Deere
Plne integrovaný predný vývodový hriadeľ John Deere je elektrohydraulicky spojený so spínačom na pravej konzole alebo ovládači CommandARM. Vlastnosti predného vývodového hriadeľa John Deere:
 • 1000 otáčok za minútu s dokonalou zhodou medzi otáčkami predného a zadného vývodového hriadeľa
 • Šesťbodový vývodový hriadeľ dokáže preniesť výkon 80 kW
 • Smer otáčania výstupu vývodového hriadeľa je proti smeru hodinových ručičiek pri pohľade na traktor spredu
 • Plynule modulované zapojenie pre ľahké alebo ťažké náradie
 • Hydraulicky ovládaná brzda vývodového hriadeľa, ktorá zabraňuje nadmernému preťaženiu príslušenstva
 • Integrovaný do systému riadenia iTEC/riadenia na úvrati
 • Na jednoduché pripojenie hnacieho hriadeľa ponúka výstupný výčnelok vývodového hriadeľa 60-stupňový uhol natočenia
Predný záves a predný vývodový hriadeľ John Deere

OCHRANA A SKLADOVANIE

Váš traktor a náradie predstavujú veľkú investíciu. Preto ponúkame celý rad produktov, ktoré ochránia vás a vaše stroje. Máme všetko, čo potrebujete na minimalizáciu rizika s maximalizáciou efektivity.

Imobilizér
Imobilizér je elektronický systém, ktorý zabraňuje neoprávnenému pohybu a krádeži traktora. Každá súprava obsahuje dva kľúče imobilizéra. Ak sa použije neautorizovaný kľúč, traktor sa po spustení vypne a nebude sa dať presunúť.
Imobilizér

 

Uzamykateľné uzávery
Uzamknite palivovú nádrž alebo nádrž na prevodový olej, aby ste zabránili vandalizmu a drahej zámene kvapalín.
Uzamykateľné uzávery

 

Súprava zámku dverí
Každá súprava obsahuje kľučky dverí a vyhradený kľúč. Prázdne kľúče je možné objednať samostatne.
súpravy zámkov dverí

 

Predné otočné blatníky
Získajte tú najlepšiu obratnosť a ochranu s prednými otočnými blatníkmi. Ponúkajú výhody vyššieho uhla natočenia kolies, umožňujú prácu v menších priestoroch a ostrejšie zatáčanie. A stále poskytujú ochranu pred blatom a nečistotami, ktorú poskytujú tradičné blatníky.
Predné otočné blatníky

 

Bočné rozšírenia zadných blatníkov
Udržiavajte svoju kabínu čistú a zlepšite viditeľnosť s bočnými rozšíreniami zadných blatníkov dostupnými v rôznych veľkostiach.
Bočné rozšírenia zadných blatníkov

 

Záložný alarm
Keď má traktor zaradenú spiatočku, spustí sa zvukový signál zvyšujúci bezpečnosť okolostojacich osôb.
Záložný alarm

 

Súprava odpojovača akumulátora
Súprava odpojovača akumulátora sa montuje externe a je ideálna na predchádzanie vybitiu akumulátora v dôsledku zapnutých monitorov a rádioprijímačov.
Súprava odpojovača akumulátora

 

Dolný chránič palivovej nádrže
Odporúča sa najmä pre traktory, ktoré pracujú v nepriaznivých podmienkach (napr. kroviny, lesy, rekultivácia pôdy). Je vyrobený z odolného kovového plechu umiestneného pod palivovou nádržou, kde poskytuje dodatočnú ochranu.
Dolný chránič palivovej nádrže

 

Skrinka na náradie
Pridajte skrinku na náradie John Deere, aby ste získali jednoduchý prístup k svojmu náradiu na poli. Je odolná, má vysokú životnosť a zjednodušuje a zlepšuje organizáciu vášho náradia.
Skrinka na náradie

 

Predná skrinka na náradie
Množstvo priestoru, dve odnímateľné police a inovatívna konštrukcia dvierok a veka.
Úložný kontajner

 

RIEŠENIA ZÁVESOV

Urobte správne pripojenia

Voľba správneho závesu na prácu s náradím je vážna vec. Našťastie, naše originálne závesy ponúkajú vysokú spoľahlivosť a sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý spĺňa špecifikácie John Deere. Na prepravné činnosti je k dispozícii široká paleta pevných, výškovo nastaviteľných, ručne alebo automaticky ovládaných verzií závesov.

Výškovo nastaviteľné ťažné zariadenia
Automatické ťažné zariadenie s guľovým čapom 38 mm je tiež k dispozícii v extra širokej verzii, napr. na použitie so zosilnenými ťažnými tyčami alebo s návesmi.
Výškovo nastaviteľné ťažné zariadenia
  
Výškovo nastaviteľné guľové závesy a pevné závesy typu Piton sú vynikajúce na použitie prívesu a mnoho ďalších aplikácií s prídavnými zariadeniami. Pri použití v dolnej polohe poskytujú optimálnu trakciu a dynamiku jazdy kombinácií traktor/príves. Výškovo nastaviteľné ťažné zariadenia
Systém závesu 3 v 1
Umožňuje použitie prívesov a náradia, ktoré si vyžadujú rôzne typy závesov. Obsahuje päťpolohovú koľajnicu, ktorá umožňuje nasledujúce tri funkcie:
Systém závesu 3 v 1
 • Manuálne alebo automatické výškovo nastaviteľné ťažné zariadenie
 • Vložka závesu s guľovou vložkou alebo vložkou typu Piton (nie je výškovo nastaviteľná), ak je to potrebné, súčasne s ručným a automatickým závesom
 • Ťažná tyč, keď sa odstráni vložka s guľovou vložkou alebo vložkou typu Piton

V prípade guľových závesoch s nízkou polohou umožňuje ťahanie náradia so statickým vertikálnym zaťažením až do 4 t, v prípade vložiek typu Piton umožňuje statické vertikálne zaťaženie 3 t.

vložka guľového typu Pevná vložka typu Piton
Vložka guľového typu Pevná vložka typu Piton
Systémy núteného riadenia pre guľové závesy
Sú k dispozícii pre vložku guľového typu a výškovo nastaviteľné guľové závesy a tiež sú dostupné pre jednu alebo obe strany, čím umožňujú použitie návesov s pravostranným alebo ľavostranným systémom núteného riadenia.
Systémy núteného riadenia pre guľové závesy

Výhody systému núteného riadenia:

 • Umožňuje tesnejšie otáčanie pri použití viacnápravových prívesov
 • Zvyšuje ochranu pôdy
 • Znižuje opotrebenie pneumatík
 • Zvyšuje pohodlie obsluhy, pretože nie je vôbec potrebné zablokovať nápravu prívesu pri cúvaní alebo pri jazde vysokou rýchlosťou po ceste, pretože kolesá prívesu sa vždy prispôsobia polomeru otáčania.

Zvolili ste si značku John Deere, pretože ste chceli to najlepšie. Pokiaľ ide o servis vášho stroja, rozumné je používať iba originálne náhradné diely a mazivá, ktoré sú navrhnuté a schválené spoločnosťou John Deere.

Údržba traktora

Rozvinúť všetkoZvinúť všetko

FILTRE

Filtre sú srdcom efektívnej výkonnosti. Dôrazne odporúčame vždy používať iba originálne filtre John Deere, pretože boli navrhnuté špeciálne pre váš traktor. Olejové, palivové a vzduchové filtre zabraňujú vniknutiu škodlivých častíc do motora a zároveň znižujú spotrebu paliva. Znečistené filtre môžu zvýšiť spotrebu paliva až o 5 % na filter, takže je rozumné vymeniť filtre okamžite, keď sa priblíži koniec ich efektívnej životnosti.

 

MAZIVÁ A CHLADIACE KVAPALINY

Každé mazivo, ktoré ponúkame, bolo vyvinuté odbornými inžiniermi firmy John Deere a bolo ideálne optimalizované tak, aby spĺňalo požiadavky náročnej prevádzky. Naše výrobky nielen zvyšujú výkonnosť vášho traktora, ale zároveň ho chránia pred opotrebovaním a predlžujú životnosť vašej investície. Pomáhajú tiež znížiť náklady na údržbu predĺžením servisných intervalov a intervalov výmeny.

 1. Hydraulický a prevodový olej
 2. Prevodový olej
 3. Mazivá
 4. Chladiaca kvapalina
 5. Motorový olej

Plus-50 II je pokročilý motorový olej určený na predĺženie intervalov výmeny oleja, zabezpečenie dlhšej životnosti motora a zlepšenie výkonu a ochrany v dieselových motoroch vrátane nízkoemisných motorov (Stage III B/Stage IV).

Hy-Gard je univerzálny traktorový prevodový olej (UTTO). Je špeciálne navrhnutý tak, aby chránil prevodovky John Deere, mokré spojky, mokré brzdy a hydraulické systémy. Hy-Gard bol dôkladne testovaný počas aj po jeho vývoji, aby prekročil minimálny štandard JDM J20C.

Cool-gard II je ideálna chladiaca kvapalina na ochranu pred koróziou a usadeninami v letných aj zimných podmienkach. Chráni váš chladiaci systém až 6 rokov alebo 6000 hodín prevádzky.

Chráňte svoje stroje a investície pomocou originálnych mazív John Deere.

 

AKUMULÁTORY

John Deere. Originalita má dôvod.

Vieme, že akumulátory majú stanovenú svoju úlohu a že potrebujete, aby fungovali aj v náročných podmienkach. To je dôvod, prečo sú akumulátory John Deere stavané na extrémne vysoké štandardy a dôkladne testované podľa našich náročných špecifikácií, ktoré sú založené na požiadavkách strojov

Akumulátory StrongBox – Vynikajúca technológia spĺňa požiadavky pre špeciálne aplikácie.

Ak potrebujete kvalitu, výkon a spoľahlivosť, najmä, keď čelíte extrémnym podmienkam v teréne, akumulátory StrongBox sú ideálne. Je dokázané, že prinášajú lepší výkon, sú vyrobené s použitím materiálov najvyššej kvality a najmodernejšej technológie pre použitie v náročných podmienkach.

Náš akumulátor vám zaručuje

 • Splnenie požiadaviek a štandardov kvality John Deere
 • Vynikajúci výkon počas štartovania aj v extrémnych prevádzkových podmienkach
 • Extrémnu odolnosť voči vibráciám
 • Vysokú odolnosť voči nabíjaniu a vybíjaniu aj pri vypnutom motore
 • Lepšie dodávanie energie

NÁTERY A CHEMIKÁLIE

Vzhľad nie je všetko, ale čím lepšie sa staráte o svoje stroje John Deere, tým lepšie si zachovajú svoju hodnotu. Ponúkame celú škálu produktov od utierok a čistiacich sprejov po riedidlá a nátery do náročných podmienok, aby ste mohli udržať výkon a vzhľad svojho stroja John Deere ako v novom stave.

Dokonca aj naše nátery sú silní pracanti

Premýšľate o oprave náteru alebo prelakovaní vášho stroja John Deere? Nikto nemá takú zelenú a žltú farbu, ako my – pretože iba originálne nátery John Deere sa vyrábajú podľa originálneho zloženia, ktoré sa používa v továrni pri výrobe. Aby ste vždy dosiahli dokonalú farebnú zhodu, trvajte na originálnych náteroch John Deere. Všetko ostatné je iba obyčajná zelená. Alebo žltá.

Neriskujte to

Neriskujte to

Chráňte svoj stroj pomocou originálnych dielov, ktoré sú navrhnuté a skonštruované tak, aby prekonali všetko ostatné. Naše diely udržia výkonnosť vašich strojov a stojí za nimi naše meno.