9R 490Traktor

  • Max. výkon motora 539 k (396 kW) (ECE-R120)
  • 6-valcový motor 13,6 l
  • 20,9 t a rázvor 3,912 m
  • Voliteľné zavesenie predných kolies HydraCushion a sedadlo ActiveSeat II pre dokonalé pohodlie počas jazdy

Bezkonkurenčná univerzálnosť

Zažite Mega Power v tej najuniverzálnejšej podobe. Tento robustný všestranný stroj je k dispozícii s maximálnym výkonom až 691 koní. Motor JD14 sa môže pochváliť stabilnou spoľahlivosťou a zníženou spotrebou paliva, pričom 9R prenáša všetok tento výkon priamo na zem. Voliteľné zavesenie prednej nápravy HydraCushion™ eliminuje zvislé kmitanie kolesa pri akcelerácii, takže pri práci na doraz nebudete musieť škrtiť plyn.

Funkcie

Pozrime sa na niektoré z jednotlivých funkcií, ktoré prinášajú dokonalý zážitok pri práci so strojmi z radu 9R.

Efektívny výkon

Efektívny prenos výkonu

Využite celkovú spoľahlivosť a vynikajúcu spotrebu paliva nášho motora JD14 s objemom 13,6 l a efektívne spravujte jeho obrovské výkonové rezervy a krútiaci moment až 2954 Nm s prevodovkou e18™.

Kabína – rad 9

Kabína radu 9 - vaše obľúbené miesto

Vychutnajte si vynikajúcu kabínu s riadiacim centrom G5Plus CommandCenter™ a početné funkcie zvýšeného komfortu, ako je 6,5” digitálne rádio s dotykovou obrazovkou s integráciou služieb Android Auto a Apple CarPlay, 6.1 zvukový systém a voliteľné sedadlo ActiveSeat& II s ventiláciou sedadla a masážnou funkciou

Nová úroveň automatizácie

Nová úroveň automatizácie

Dosiahnite bezprecedentnú úroveň produktivity vďaka našim základným systémom AutoTrac, s technológiou variabilného dávkovania, riadenia sekcií a ďalej vďaka naším pokročilým licenciám, ako je automatizácia zatáčania AutoTrac™, pasívne navádzanie príslušenstva AutoTrac™, technológia AutoPath™, MachineSync a zdieľanie údajov v teréne.