Traktory radu 9

img-tillage-9rxtractor

9RX 640 stanovuje nový 24-hodinový rekord v obrábaní pôdy

Model 9RX 640 prijal v júli 2023 výzvu: v priebehu 24 hodín vytvoril 9RX ťahajúci 18,40 m kultivátor nový rekord, keď obrobil celkovo 769,40 ha pri neuveriteľne nízkej spotrebe paliva 3,1 l/ha. (Profi 09.2023)

 • Konečný 24-hodinový výkon v hektároch: 769,40 ha
 • Vynikajúca hodnota 32,6 ha/h čo sa týka priemerného výkonu
 • Neuveriteľne nízka hodnota 3,1 l/ha čo sa týka spotreby paliva
Efektívny prenos výkonu

Efektívny prenos výkonu

Prevodovka e18™ je navrhnutá špeciálne pre traktory radu 9. Predstavuje spoľahlivú voľbu a bola prerobená tak’, aby zvládla vyšší výkon a krútiaci moment nových motorov.

Obrovská kapacita príslušenstva

Obrovská kapacita príslušenstva

Traktory radu 9 dokážu zvládnuť najväčšie dostupné náradie a vďaka širokej škále možností dodatočných závaží prinášajú masívnu trakciu. Teraz nechajme rozprávať čísla:’ Maximálna nosnosť 9 ton, až 8 hydraulických SCV a maximálne dodatočné zaťaženie až 30 390 kg.

Luxusná jazda a komfort

Luxusná jazda a komfort

Vychutnávajte si menšie zaťaženie svalov chrbta a lepšie držanie tela s voľnejším dýchaním vďaka dokonale pohodlnému sedadlu, na ktorom sa budete cítiť skvelo, a vďaka ktorému budete odpočinutí a pozorní po celý deň. Modely našich traktorov 9R sú k dispozícii so sedadlom John Deere ActiveSeat™ II, ktoré eliminuje až 90 % vertikálneho pohybu zaťažujúceho chrbát.

Porovnanie v oblasti viditeľnosti

Porovnanie v oblasti viditeľnosti

Pokiaľ ide o viditeľnosť, trváme na nulových kompromisoch. Začína sa to panoramatickým výhľadom a voliteľnými integrovanými prednými a zadnými kamerami a pokračuje dokonalým balíkom osvetlenia v podobe LED osvetlenia v rozsahu 360° s 24 pracovnými LED svetlami, ktoré majú až o 60 % vyšší svetelný tok.

Intuitívne ovládanie

Intuitívne ovládanie

Rad 9 prináša inteligentný výkon – využíva sofistikovanú poľnohospodársku technológiu, vďaka ktorej je ovládanie traktora jednoduchšie a produktívnejšie než kedykoľvek predtým. Všetky ovládacie prvky sú jednoducho dostupné a dotyková obrazovka CommandCenter™ so skratkami a kontextovým pomocníkom uľahčujú navigáciu tak, ako je to len možné.

Nová úroveň automatizácie

Nová úroveň automatizácie

Popri všetkých funkciách balíka Premium Activation’ tiež využijete výhody automatizácie otáčania AutoTrac™, pasívneho navádzania príslušenstva AutoTrac™, AutoPath™ a funkcie synchronizácie strojov MachineSync.

 • 9R

  Tento výkonný rad traktorov ponúka široký výber modelov s výkonom až do 691 k. Voliteľné zavesenie prednej nápravy HydraCushion™ eliminuje zvislé kmitanie kolesa pri akcelerácii’, takže pri práci na doraz nebudete musieť uberať plyn’. Dlhé dni na poli budú pohodlnejšie vďaka priestrannej a dobre vybavenej kabíne, ktorá je tiež dostupná spolu s mimoriadne komfortným sedadlom ActiveSeat™ II.

  Traktor 9R
 • Systém zavesenia kolies HydraCushion™

  Systém zavesenia kolies HydraCushion™ využíva elektronické a počítačové ovládanie, ktoré monitorujú funkcie traktora a polohu jeho nápravy. Na základe týchto vstupných údajov elektrický systém automaticky aktivuje hydraulické funkcie na zvýšenie, zníženie alebo nemennú konfiguráciu.

  Hydracushion
 • 9RT

  Traktor 9RT sa perfektne hodí na náročné ťažné práce na poli s ľahkou pôdou, nízkymi sklonmi a dostatočne veľkými úvraťami, ktoré umožňujú plynulé otáčanie bez nadmerného utláčania pôdy. Odpruženie AirCushion™ izoluje podvozok od brázd a hrebeňov nerovného terénu a poskytuje neočakávane vysokú úroveň pohodlia počas jazdy.

  Traktor 9RT
 • Odpruženie podvozka AirCushion™

  Dva vzduchové vaky a tlmič nárazov do náročných podmienok stlmia nárazy. Dodatočné tlmenie zaisťujú extra odolné puzdrá, ktoré fungujú ako body otáčania dvoch pásov.

 • 9RX

  Náš najproduktívnejší 4-pásový traktor s možnosťami pridania závaží až do hmotnosti 30 391 kg. Celková stopa je až o 119 % vyššia ako v prípade kolies a o 42 % vyššia ako pri 2-pásovom stroji. Trakcia je plne zachovaná aj pri zatáčaní pod záťažou a v koncových riadkoch sa vytvárajú minimálne násypy. Vďaka úzkej prepravnej šírke, maximálnej rýchlosti 40 km/h a zaveseniu kabíny na 4 tlmičoch je presun medzi poľami ľahký.

  Traktor 9RX
 • Pevná konštrukcia

  Na zvládnutie obrovského výkonu je teraz hlavné ozubené koleso vybavené 20 montážnymi otvormi s odolnejšími skrutkami. Puzdrá a valce hnacieho ozubeného kolesa boli tiež vylepšené pevnejším materiálom.

Typový rad 5G

Pozrite si celý príbeh

Ponorte sa do detailov toho, čo robí rad 9 výborným – pozrite si produktový leták radu 9.

Služba prevádzkového strediska Operations Center

Služba prevádzkového strediska Operations Center

John Deere Operations Center okamžite zaznamenáva dôležité prevádzkové údaje, aby sa zvýšila transparentnosť a produktivita vášho podnikania.

Služby

Služby

Preskúmajte komplexné portfólio služieb John Deere.

Presné poľnohospodárstvo

Presné poľnohospodárstvo

Získajte podrobné informácie o mnohých aplikáciách a výhodách technológie presného poľnohospodárstva spoločnosti John Deere.