VČERA A DNES

Rytmus života sa na horskej pastve po stáročia nezmenil. Na jar, len čo zmizne sneh, prídu zvieratá. Začiatkom októbra schádzajú späť do doliny prečkať zimu. V minulosti tu však neboli ani chodníky, ani cesty. Všetko sa prepravovalo pešo. Hnoj sa odvážal v košoch, lúky sa kosili kosou, seno sa viazalo do snopov a odnášalo sa do maštale.
KEĎ IDE DO TUHÉHO, ROBUSTNÉ ÚŽITKOVÉ VOZIDLO GATOR S POHONOM 4 KOLIES VÁM POSKYTNE SPOĽAHLIVÚ PRIĽNAVOSŤ A POTREBNÚ KONTROLU, ABY STE SA DOSTALI ĎALEJ A MOHLI POKRAČOVAŤ V PRÁCI.

TRADÍCIE V MODERNEJ PODOBE

Moderné stroje, ako sú úžitkové vozidlá John Deere Gator, dnes pomáhajú pri kydaní hnoja a preprave sena. Rovnako uľahčujú stavanie plotov na pasienkoch na jar a kŕmenie v zime. Funkcie, ako je pohon všetkých štyroch kolies a zadné výklopné veko, ktoré sa dá sklápať v štýle pick-upov o 90° alebo o celých 150°, prinášajú vítaný komfort a pohodlie.
KAŽDODENNÁ STAROSTLIVOSŤ O ZVIERATÁ JE OVEĽA BEZPEČNEJŠIA, KEĎ SA MÔŽETE POHYBOVAŤ S ISTOTOU, ŽE NA POŽIADANIE JE K DISPOZÍCII POHON VŠETKÝCH KOLIES – KEĎ HO NAJVIAC POTREBUJETE.
THE JOHN DEERE GATOR SERIES

RAD VOZIDIEL GATOR ZNAČKY JOHN DEERE

OBJAVTE SORTIMENT