Originálne akumulátory John Deere

Dokonalé spojenie

Keď si vyberiete z nášho radu akumulátorov StrongBox™ a Performance, môžete sa spoľahnúť, že získate výkon, ktorý zodpovedá vášmu príslušenstvu a vašim potrebám. Nič nefunguje lepšie ako akumulátory, ktoré sme navrhli pre váš stroj.

Akumulátory StrongBox™

Akumulátory StrongBox™

Keď potrebujete špičkovú výkonnú technológiu pre náročné aplikácie, rozhodnite sa pre akumulátory StrongBox™, ktoré sú dokonale vhodné pre vaše aplikácie a majú pečať schválenia od našich konštruktérov. Plne aktivované a naplnené vo výrobe, pripravené na prevádzku, so špičkovým výkonom, ktorý nevyžaduje údržbu. Prinášajú vždy dostupný vynikajúci štartovací výkon aj v extrémnych podmienkach, optimálnu odolnosť proti vibráciám a dlhú životnosť, lepšiu stabilitu počas cyklu, minimálnu spotrebu vody a veľmi nízke samovybíjanie.

Použitie


Akumulátory Performance

Akumulátory Performance

Naše akumulátory radu Performance sú skvelé pre menej náročné aplikácie a predstavujú lacnejšiu alternatívu k prémiovým akumulátorom StrongBox™. Toto sú správne akumulátory pre štandardné aplikácie, ktoré sú menej náročné z pohľadu štartovania za studena a odolnosti voči vibráciám. Získate dobrý štartovací výkon pre širokú škálu vozidiel a potrieb za skvelú cenu s robustnou a spoľahlivou konštrukciou.

Použitie


Technologická výhoda

Technologická výhoda

Naša technológia mriežok minimalizuje rast mriežky pre výrazne dlhšiu životnosť. Maximálny tok prúdu umožňuje rýchlejšie nabíjanie a optimálnu vodivosť. Viac olova na miestach, kde je elektrický prúd najvyšší, zaisťuje trvalo vyšší štartovací výkon. Náš mimoriadne presný výrobný proces dierovania zaisťuje robustnú štruktúru a vynikajúcu priľnavosť aktívnej hmoty pre stabilnú štruktúru mriežky, vyšší štartovací výkon a minimálnu koróziu.

John Deere seat

Prečo si zvoliť originálny akumulátor John Deere?

Keďže sme vyrobili stroj, do ktorého potrebujete akumulátor, máme veľmi jasné predstavy o tom, ako by mal vyzerať dokonalý akumulátor. Preto vyrábame naše vlastné akumulátory, aby ste v prvom rade získali kvalitu, pre ktorú ste sa rozhodli – dokonale prispôsobenú vášmu stroju a jeho požiadavkám.

Súvisiace témy

Click & Collect

Click & Collect

Objednávanie dielov nebolo nikdy jednoduchšie! Všetky potrebné diely sú vzdialené iba na jedno kliknutie.

Katalóg dielov John Deere

Katalóg dielov John Deere

Pozrite si náš nový online katalóg dielov s jednoduchým používaním.