Originálny filter John Deere

Dokonalé spojenie’

Keďže sme vyrobili váš stroj, máme aj konkrétne predstavy o tom, čo ako by preň mali vyzerať dokonalé filtre. Preto’ vyrábame a testujeme vlastné originálne filtre. Čo to znamená pre vás? Používaním originálnych filtrov John Deere prispejete svojim dielom k tomu, aby ste mohli využívať nominálny výkon &a kapacitu strojov John Deere, ktoré ste si zakúpili. Naše olejové, vzduchové a palivové filtre zabraňujú preniknutiu škodlivých častíc do motora a zároveň optimalizujú spotrebu paliva, keďže dokonale zodpovedajú vášmu stroju a jeho požiadavkám.

Filtre

Hydraulické filtre John Deere

Použite naše originálne filtre, aby ste získali vyšší výkon a lepšiu ochranu komponentov vašich hydraulických systémov – zabránite preniknutiu znečisťujúcich látok, takže kal a kyselina nepoškodia vaše príslušenstvo.

Iné filtre môžu obsahovať iba dva tavné prvky. Hydraulické filtre John Deere sa vyznačujú piatimi tavnými prvkami, ktoré zaisťujú rovnomerný odstup filtrovacieho média s vyššou kapacitou.

Kabínové vzduchové filtre John Deere

Kabínové vzduchové filtre John Deere

Udržujte nečistoty mimo kabíny a mimo vás. Znova sa ľahko nadýchnite počas kosenia, lisovania alebo balíkovania.

Kabínové vzduchové filtre John Deere ponúkajú veľa možností na výber, napríklad náš uhlíkový filter Plus. Tri ochranné vrstvy zachytia viac ako 95 % škodlivín a alergénov. Vrstva mimoriadne účinného časticového filtra zachytáva takmer 100 %
prachu, nečistôt a peľu a chráni vás pred škodlivými znečisťujúcimi časticami veľkosti PM2,5. Vrstva aktívneho uhlia odstraňuje pachy, neutralizuje škodlivé plyny a obmedzuje množenie baktérií a plesní. A biofunkčná vrstva
napokon zachytáva alergény.

olejové filtre

Olejové filtre John Deere

Znečistený olej spôsobuje väčšie zaťaženie motora, vyššiu spotrebu paliva a skracuje servisné intervaly. Chráňte svoj motor, aby dlhšie pracoval efektívnejšie.

Naše olejové filtre majú médium s rovnomerným rozstupom bez medzier, ktoré zachytí malé častice s veľkosťou pätiny šírky ľudského vlasu. Špirálová a zvlnená stredová trubica zaisťuje pevnosť, aby sa zabránilo zrúteniu filtračného média. Gumové tesnenia vytvárajú priliehavejšie utesnenie než plastové tesnenia, ktoré využívajú filtre horšej kvality.

vzduchové filtre

Vzduchové motorové filtre John Deere

Naše vzduchové motorové filtre účinne znižujú opotrebovanie motora odstránením prachu, nečistôt a iných znečisťujúcich látok z nasávaného vzduchu.

Vzduchové filtre John Deere ’ rovnomerné záhyby a skvelé filtračné médium zaisťujú mimoriadnu účinnosť a dlhšie servisné intervaly. Filter minimálne obmedzuje prietok prúdiaceho vzduchu a zároveň zachytáva viac nečistôt ako popredné konkurenčné vzduchové filtre
, čím sa zaisťuje správna zmes vzduchu a paliva, ktorá zaisťuje plný požadovaný výkon.

Palivové filtre John Deere

Palivové filtre John Deere

Voda môže spôsobiť vážne poškodenie palivovej sústavy.

Naše palivové filtre nielen zachytávajú vodu, ale navrhli sme ich aj tak, aby ju odpudzovali. Ich tesné záhyby a rovnomerne rozmiestnené médium zachytávajú vodu a prachové častice skôr, ako preniknú do palivového systému. Médium filtra s povrchovou úpravou zároveň aktívne odpudzuje vodu a zabraňuje, aby presiakla do paliva. Vďaka jednoduchým vypúšťacím ventilom je údržba hračkou.

Vedeli ste, že...?
"Znečistené filtre môžu zvýšiť spotrebu paliva o viac ako 5 %".

John Deere Company
Základom je kombinácia!

Základom je kombinácia!

Získajte všestrannú ochranu vášho príslušenstva s originálnymi filtrami John Deere a našou komplexnou podporou. Takto získate’ maximálnu životnosť vašej investície s najnižšími možnými prevádzkovými nákladmi a dokonalou ochranou proti nechceným prestojom.

filters-image-en

Vzduchový filter pre ľahké dýchanie

Zachytí viac ako 95 % škodlivín a alergénov, ktoré vám znepríjemňujú pracovný deň pri kosení, mlátení alebo balíkovaní’.

Zistiť viac

filters-image-en

Súvisiace témy

klikni-a-vyzdvihni

Klikni a vyzdvihni

Objednávanie dielov nebolo nikdy jednoduchšie! Všetky potrebné diely sú vzdialené iba na jedno kliknutie.

Katalóg náhradných dielov John Deere

Katalóg náhradných dielov John Deere

Vyskúšajte si náš nový používateľsky prívetivý katalóg dielov online.