Diely Augusta

Diely Augusta, Továreň CUT

 

 

Zem, vzduch, voda, oheň... ’to všetko nájdete v americkej továrni John Deere v Grovetowne v štáte Georgia. Ale práve piaty element robí skutočný rozdiel’: konštruktéri a remeselníci, ktorí tam navrhujú a montujú naše kompaktné úžitkové traktory pre celý svet.

Pomocou najmodernejších technológií vyrábajú zo železa, ocele, gumy a skla stroje spĺňajúce najvyššie možné štandardy. Spoločnosť John Deere poháňa vášeň pre kvalitné konštrukcie, a je to vidieť. V každej matici, skrutke a zvare našich kompaktných úžitkových traktorov. A na tvárach ľudí, ktorí sú hrdí na to, že ich vyrábajú.

Továreň Augusta, Kompaktné úžitkové traktory
Továreň Augusta, Kompaktné úžitkové traktory, Výroba, Ľudia

VYROBENÉ PRE EURÓPU

Nikdy nerobíme kompromisy. Preto’ je každý prémiový traktor, ktorý vyjde z Augusty do Starého sveta, celkom európsky. Od metrických matíc a skrutiek až po emisné normy a bezpečnostné varovania je každý stroj nastavený a pripravený na použitie.

     

Nikdy nepredpokladáme, že niečo bude v poriadku – čertovsky dbáme na to, aby bolo.
DAVID KING
MANUFACTURING ENGINEER

     

Továrne Augusta, Kompaktné úžitkové traktory, Interiéry
Továrne Augusta, Kompaktné úžitkové traktory, Zamestnanci

  

Továrne Augusta, Kompaktné úžitkové

   

Ľudia tu skutočne chcú odviesť dobrú prácu. Berú do úvahy pripomienky a prinášajú nám množstvo návrhov, ako veci ešte viac vylepšiť.
DAVID KING
MANUFACTURING ENGINEER

     

Továreň Augusta, Kompaktné úžitkové traktory, Výroba, Ľudia

VYROBENÉ PRE EURÓPU

V’ Auguste namontujeme vo výrobe na každý traktor správnu technológiu pre určenú krajinu. Keď si teda v Európe zakúpite model série 1, 2, 3 alebo 4, máte istotu, že má všetko potrebné, aby od samého začiatku fungoval hladko a bezpečne. Od zrkadiel a svetiel až po emisné normy a bezpečnostné varovania – naši ľudia v Auguste vynaložia maximálne úsilie, aby ste si užili to najlepšie z oboch svetov: Kvalitu výroby v USA a európske špecifikácie.

     

Ľudia v Európe pracujú s našimi strojmi oveľa dlhšie a ťažšie ako naši zákazníci v USA. Takže ak dokážeme uspokojiť Európu, dokážeme uspokojiť kohokoľvek!
STEVE SANNER
FIELD TEST SUPERVISOR

     

INTERVIEW

David King, 24 rokov, je výrobný konštruktér

ktorý plánuje a dohliada na výrobné linky pre prémiové kompaktné traktory radu 3 a 4. Každý deň hľadá spôsoby, ako priniesť ešte väčšiu kvalitu pomocou nástrojov, procesov a kontroly riadenia kvality, ktoré určuje. “’Som hrdý na to, že v USA vieme vyrábať také skvelé produkty aj napriek vyšším mzdovým nákladom, ktoré s tým súvisia.”

Steve Sanner, 61 rokov, pracuje ako supervízor terénnych skúšok

a v spoločnosti je už 19 rokov. Tri roky pred uvedením  nového traktora na trh Steve začína testovať prototypy, aby zachytil všetky nedostatky alebo slabé stránky v dostatočnom predstihu pred výrobou. “Moji kolegovia dostávajú zaplatené za to, aby ich vyrábali. Mňa platia za to, aby som ich poškodil,” usmeje sa. “Keď sa mi to podarí, všetci sa spoločne zamyslíme, aby sme problém vyriešili a napravili.”

Továrne Augusta, Kompaktné úžitkové traktory