RTKTechnológia presného poľnohospodárstva

  • Dokonalá opakovateľnosť
  • Vysoká úroveň presnosti
  • Rýchle pripojenie signálu

RTK: Neprekonateľná presnosť a opakovateľnosť

V presnom poľnohospodárstve je RTK najlepším riešením pre presnosť, opakovateľnosť a čas aktivácie a eliminuje posun globálneho satelitného navigačného systému.

Dlhodobá opakovateľnosť a doba aktivácie (pull-in time) kratšia ako 1 minúta
S RTK potrebujete zaznamenať hranice polí iba raz. Ak túto opakovateľnosť potrebujete napríklad na ovládanie sekcií, nebude sa vám chcieť neustále sa vracať a každý rok zaznamenávať hranice. Ušetríte čas každý deň: úplná presnosť RTK dostupná nepretržite od samého začiatku. Zaberie to menej ako 1 minútu!

Mobilný RTK Modem 4G LTE

Mobilný RTK Modem 4G LTE

Jednoducho najpokročilejší, najintegrovanejší a najúčinnejší spôsob používania RTK. Signál je kompatibilný s naším mobilným RTK 4G LTE modemom a môže byť prijímaný našimi zabudovanými systémami JDLink – nie je potrebný’ samostatný modem, dodatočné dátové paušály (SIM karta) ani licencia mobilného prístupu k RTK.

Rádiové RTK

Rádiové RTK

Rádiové RTK pracuje s jednou alebo viacerými miestnymi základňovými stanicami v blízkosti vášho poľa. Satelitné konštelácie GPS a GLONASS sú nepretržite monitorované a korigované, aby sa dosiahla vysoká horizontálna presnosť +/– 2,5 cm medzi jednotlivým prechodmi. Je to skvelé riešenie v širokom otvorenom teréne s dobrým výhľadom na základňu.

* Mobilná RTK je ďalšia technológia RTK dostupná vo vybraných krajinách